Endermolift

Buněčná stimulace proti stárnutí

LPG, světový leader v oblasti buněčné stimulace s CELLU M6,  Vám přináší nové ošetření ENDERMOLIFT.
100% přirozená anti - aging technika, která intenzivně obnovuje hustotu pokožky a odstraňuje známky stárnutí. LPG LIFT klapky mechanickou aktivací na povrchu pokožky stimulují intenzivní omlazení buněk, čímž se obnovuje jejich přirozená tvorba.

ENDERMOLIFT nabízí okamžité výsledky, včetně zdravého jasu a přirozeného, zklidňujícího liftingového efektu. Viditelným výsledkem tohoto ošetření je vyplňení vrásek, opětovné vytvarování kontur obličeje a rozjasnění pokožky.

 

 

Rozjasnění a tonizace 
Tato LPG LIFT mechanická stimulace intenzity 4 Hz zlepšuje vascularizaci a odvádí toxiny, čímž rozjasňuje pokožku a odstraňují otoky.          

 

Vyplnění vrásek

Tato LPG LIFT mechanická stimulace intenzity 8 Hz obnovuje buněčný metabolismus. Ve výsledku, fibroblasty opět vylučují kolagen a elastin, dvě základní složky zodpovědné za pevnost a elasticitu pokožky. Reorganizací kolagenových vláken pokožky je jejich uspořádání  viditelně lépe strukturované a ucelené, zlepší se hustota pleti a vyhladí se vrásky . 

 
 
Zpevnění kontur
Tato LPG LIFT mechanická stimulace o intenzitě   16 Hz přirozeným způsobem obnovuje produkci kolagenu a elastinu a cíleně zpevňuje strukturu pokožky. 
 

Jak vypadá LPG ENDERMOLIFT program

eps
Krok 1: Odborná konzultace  
Tento krok Vám pomáhá:
Určit cíle pro Vaši krásu;
Uskutečnit fotografické hodnocení;
Vybrat pro Vás nejvhodnější ošetření.
treatment
 Krok 2: Profesionální ošetření
Poté co si vyberete svůj ENDERMOLIFT KIT (citlivá nebo normální pleť), se pohodlně uložíte na ošetřovacím lahátku. Po dobu  35 minut relaxujete a užíváte si pohodu
calendar
Step 3: Vyhodnocení 
Během Vašeho ENDEMOLIFT programu bude provedeno několik měření, které umožní monitorovat Vaše výsledky s ohledem na předem stanovené cíle.
Po skončení programu Vám udržovací ošetření(jednou měsíčně) umožní stabilizovat a udržet Vaše výsledky! Přemýšlejte o tom!