Lipomassage

Intezivní stimulace buněk pro zeštíhlení a modelaci těla

 

Využijte techniku LIPOMASSAGE k trvalému odstranění hluboce uložených tuků, které odolávají fyzickému cvičení i dietě. Již po šesti ošetřeních, kdy každé trvá pouhých 35 minut,  se objeví viditelné a dlouhodobé výsledky na Vaší postavě. Intenzivní úbytek tuku na Vámi vybraných partiích!

LIPOMASSAGE je 100% tělu přirozená zeštíhlovací technika. LPG ROLL (exklusivní patent LPG) aktivace spouští velmi intenzivní biologickou odpověď, která stimuluje odbourávání odolného tuku a obnovuje buněčnou produkci kolagenu a elastinu. 

 

Aktivace zeštíhlení a cílené zpevnění

 


 

 

Zeštíhlení tukových buněk
LPG mechanická stimulace ROLL IN spouští biologickou reakci hluboko v podkoží, čímž působí intenzivně na odbourávání tuků. 

 

 

Vyhlazení celilutidy / Vytvarování postavy
LPG mechanická stimulace ROLL UP umí zjemnit tukové tkáně, obnovit tělní mikrocirkulaci i vyhladit dolíčky na pokožce.           

 

 

Zpevnění pokožky
LPG mechanická stimulace ROLL OUT působí na buňky fibroblastů a aktivuje novou produkci těchto nezbytných podpůrných vláken (kolagen a elastin). 

 

 

Jak vypadá LPG LIPOMASSAGE program

eps
Krok 1: Odborná konzultace  
Tento první krok pomáhá: 
Určit Vaše cíle
Realizovat fotografické srovnání
Vybrat nejvhodnější typ ošetření

 

treatment
 Krok 2: Profesionální ošetření
Poté co si obléknete svůj ENDERMOWEAR (osobní a neprůhledný LPG obleček určený speciálně pro LIPOMASSAGE), se pohodně uložíte na ošetřovací lehátko. Opočinete si během 35 minut relaxace a pohody.

 

calendar
Krok 3: Vyhodnocení
Během Vašeho LIPOMASSAGE programu bude provedeno několik měření, které umožní monitorovat Vaše výsledky s ohledem na předem stanovené cíle.
Po skončení programu Vám udržovací ošetření(jednou měsíčně) umožní stabilizovat a udržet Vaše výsledky! Přemýšlejte o tom!